FB GRUPP SEESTPOOLT VÄLJAPOOLE

Armas lehekülastaja,

Oled teretulnud liituma uue FB grupiga SIIN
Grupp on avatud. Postitamiseks on vaja liituda ja see käib üldjuhul kiiresti. Tere tulemast!!

Grupi kirjeldusest:

See grupp on neile, keda inspireerib oma elu allikaks olemise idee. Sest mis seal salata, eluenergia just niivisi toimib. Jah, mina ise olen kõige endaga toimuva taga. Minu energiavõnge on see, mis asjad minu kogemusse tõmbab ning mitte keegi ei saa teha mulle midagi sellist, mida ma oma energiaga esile ei kutsu.

See idee on hiigelsuur ja põnev. Ehk hirmuäratavgi, sest nii mugav on ju öelda, et keegi teine tegi. Samas ka jõustav, sest kes siis veel minu võnget sättida saab kui mitte mina ise. Mitte keegi!

Võtame siin uurida, mismoodi tegelikkus toimib, kuidas suurendada oma teadlikkust sellest ning kuidas mõistetut oma ellu rakendada
.
Lisaks teadmistele kulub meile kõigile ära emotsionaalset julgustust ja innustust. Sest iseendaga lähemalt tutvust tehes võib esile kerkida igasuguseid üllatusi.

Nii on siin teretulnud eelkõige positiivsed ja toetavad postitused, mis aitavad püsida konstruktiivsete lahenduste ja iseendaga paremas kooskõlas olemise pärituules. Et kulgemine oleks võimalikult kerge ja lõbus.

Kohtumiseni!
Inna

Comments

Liitu Seestpoolt väljapoole uudiskirjaga

* indicates required

Popular posts from this blog

KÕIK ON UUS

MA OLEN JUBA TÄIUSLIK - loeng Sisemise Tarkuse Festivalil