MINUST


Tere, olen Inna Inanna! Jah, mul on kaks eesnime :)


Olen pärit Tallinnast, elanud, õppinud ja töötanud nii Eestis kui väljaspool. Olen pidanud erinevaid ameteid ja saanud kogemusi muuhulgas ettevõtluse, majanduse ja rahanduse, diplomaatia, energiatervendamise, tõlkimise, kirjastamise, koolitamise, laste- ja täiskasvanuhariduse, coachingu, turismi, sünnitoetamise vallast. Ma armastan tantsu, värve, maalimist, improt, muusikat, päikest, merd ja männimetsa. Olen viie lapse ema, kellest kaks sündisid välismaal elades kodus ning needsamad kaks elavad veel kodus.

Minu kirg on loomine ja loovus. Olenevalt seltskonnast keskendun ennast tutvustades kas loovusele kunstilise eneseväljenduse võtmes või sukeldun spirituaalsusse ja naudin meile kõigile omase piiritu loomepotentsiaali lainel liuglemist. Olen ambur ja jumaldan filosofeerimist, seda ikka vaid praktilise ellurakendamise võtmes. Sest milleks filosoofia, mis ei võimalda meil luua paremat elu?

Olen siin, et ennast väljendada ja pakkuda tuge neile, kes soovivad avardada oma elukogemust. Sellest saad lugeda teiste nuppude alt.
Mul on lapsepõlvest meeles see hea tunne. Küllap meil kõigil. Tunne, et kõik on hästi. Igasuguse kahtluse puudumine.

Samuti on meeles, kuidas ümberkaudsed ponnistasid, et mind sellest tundest välja tõmmata, väites, et minu poolt pakutav pole piisavalt hea, et ma pole selline, nagu nemad mind näha sooviksid. Võttis aega, ent tasapisi lasin sel oma helget enesetunnet lammutama asuda. Siis ma ei mõistnud, et vajan pimedusekogemust, millest taas tagasiteed koju leida oleks võimalik. Ma ei saanud aru, et asi polnud minus vaid hoopis pikema maise kogemusega kaaskodanikes, kes olid tõe valguse ammu silmist kaotanud ja püüdsid mind endasarnaseks muuta. Et tegutseksin neile meelepärasel viisil, sest just sellest ammutasid nemad enda  kaotsiläinud head tunnet.

Lühidalt, pimedus laskus. Kuid veel teismeea lõpus oli tugev intuitiivne püüdlus pöörata nina hea enesetunde suunas. Näiteks olin selgesti teadlik oma sisemisest tundest ning kui see käest ära kippus minema, siis võtsin mõte mõtte haaval mõned sammud tagasi ja korrigeerisin valele rajale tõmmanud mõtet. Ning tunne oli jälle hea!

Pimeduse varjus sai tehtud olulisi eluotsuseid, mis kujundasid edaspidist ning olid pika mõjuga. Loomulikult tekkis vajadus leida vastuseid, otsida elu toimimise loogikat ja tagasiteed hea tunde juurde. Oma elus selgust luues polnud abi ei koolis õpitud süsteemidest ega inimeste poolt räägitavast. Märkasin, et elu ei toimi tegelikult nende reeglite järgi, sest need on pealispindsed ja neist lähtudes on elu vastuoludest tulvil. Nii heitsin õhku küsimusi ja vastuseid hakkas tulema tohutus koguses. Ma avastasin, et elu on sügavamal tasandil totaalselt loogiline. Kõik on tegelikult väga lihtne, vaja on lihtsalt vaadata pisut teistsuguse silmaga, muuta tavapärast vaatenurka. Samuti selgus, et just sellesama hea tunde ülesleidmine ongi elukire alkeemia sisu. Sest kui tunne on hea, siis on uksed soovitule valla.

Sellest vaatenurgast sai mu elu lahutamatu osa. Naudin kontakti inimestega sellel sügavamal tasandil. Aitan sul iseendas selgust luua, et võiksid oma väravad avali hoida. Aitan hoida ruumi, et õpiksid ise enda seest vastuseid ammutama.

Inna

Comments

Liitu Seestpoolt väljapoole uudiskirjaga

* indicates required

Popular posts from this blog

KÕIK ON UUS

MA OLEN JUBA TÄIUSLIK - loeng Sisemise Tarkuse Festivalil

MAANDUSEST JA DIMENSIOONIDEST