INTRO

Kas oled märganud, kuidas su elukogemus tekkib, kuidas asjad sinuni jõuavad? Milline on see impulss, mis need su kogemusse katapulteerib? Ehk oled märganud, et see ei toimu alati vastusena sinu TEGUDELE. Et erinevad inimesed teevad täpselt samu liigutusi drastiliselt erinevaid tulemusi saavutades. Kui sa seda märganud pole, siis ehk väärib see sinu tähelepanu. Kui aga oled, siis oled tõenäoliselt mõtisklenud põhjuste üle.

Kas sooviksid avaneda võimalusele märkamaks, et asjad jõuavad sinuni vastusena millelegi, mis leiab aset ENNE füüsiliste liigutuste sooritamist - pidades silmas OLEMISE seisundit, millest teod võrsuvad? Ole lihtsalt avatud ja pane tähele. Mis siis, kui inimeseks olemise tõeline tähendus seisneb eelkõige oma olemisega loomises, seda läbi endas kantava vibratsiooni. Mis siis, kui asjade sinuni jõudmise esmaseks põhjuseks on see, kuidas sa hetkes oled - mida sa endast välja saadad tunnete, emotsioonide ja mõttesignaalidena - selle alusvundamendina, kust sõnad ja teod oma väe saavad.

Kas oleks siis mõttekas olla rohkem teadlik sellest, mida sa hetkes oma olemisega teed? Sest just selles peitub su loojaks olemise vägi. Kuidas oleks, kui võtaksid seda juhtida ning märkaksid, kuidas välised asjaolud sellele reageerivad? Ka pole lahe? Mis siis, kui sa OLEDKI oma tegelikkuse ja kogemuse ALLIKAS ning täielikult vastutav kõige sinu elus toimuva eest? Ideena üleliia suur? Ent heliseb sisimas samas vägagi sügavalt?Kui see vastab tõele, siis kas ei tahaks sa olla parem looja? Selles mõttes, et lubada endal kogeda end enamana? Rohkem armastust ja rõõmu, enam küllust ja võimalusi? Kui vastus on jah, soovitan sul edasi lugeda ja asjasse süüvida. Ning loomulikult süüvida iseendasse, sest just seal on asja tuum. MITTE kontrolli kehtestamises kõikide sind ümbritsevate asjaolude ning elu üle, mis pealtnäha kulgeb sinust väljaspool. Vaid hoopis selle juhtimist, mis toimub sinu sees - oma ligitõmbepunkti kontrolli alla võtmist, mõistmises, et elu kulgeb tegelikult läbi sinu, ning parim, mida sa teha võid, on selle kulgu mitte takistada. Lubades eluenergial teha oma tööd ja kanda sinuni kõik, mida sa oled palunud - sest sa ju tead - sinu soov on täidetud veel enne kui oled oma palumise lõpetanud.

Kohaseim küsimus võiks seega olla: mida ma praegu endast välja saadan? Kui palju jaoks ma praegu loa annan? Sellest annab märku kõigepealt sinu poolt kogetav TUNNE. Kas tunned kohalolu ja kergust, oled lõdvestunud, õnnelik, põnevil, innukas, su meeled on erksad või midagi vähemat? Ning muidugi ka see, mis parajasti manifesteerub ja kuidas sa sellega suhestud.

Tere tulemast eneseavastamise ja avardumise teekonnale. Tere tulemast teadliku eneseteostamise maailma - virgumise ja sisemise väe vabastamise teele.


LOE EDASI UUELT LEHELTComments

Liitu Seestpoolt väljapoole uudiskirjaga

* indicates required

Popular posts from this blog

KÕIK ON UUS

MA OLEN JUBA TÄIUSLIK - loeng Sisemise Tarkuse Festivalil

MAANDUSEST JA DIMENSIOONIDEST