Mina Olen Mina

Ikka veel näib loomulik olevat soov ja valmisolek oma vägi ära anda. Olgu siis inglitele, tervendajatele, selgeltnägijaile jne. Ometi on meie endi ühenduses olemise seisund meie jaoks loomulikum kui miski muu, märguanded ja sõnumid - neid tuleb teejuhtidelt või sisemiselt olemuselt pidevalt.

Meie vägi on käesolevas hetkes. Ja selle asemel, et anda see ära välisele või oma minevikule, keskendugem pigem enda sisse. Sellele, mida hetkes tunneme ja endast välja kiirgame. Minevikulised uskumustesüsteemid on aktuaalsed ainult siis, kui me neile keskendume ja nii neid praeguses hetkes taasloome-aktiveerime

Kui teeme otsuse keskenduda aina enam läbi armastuse prillide vaatamisele, tuleb kogu elu ja universum meile appi, et võiksime märgata esmajärjekorras head-toredat ja meid endid ülendavat. Nii on põhimõttelise muudatuse taga eelkõige meie endi sismas tehtud otsus ja sellele truuks jäämine. Olla ja elada eheduses ja autentsuses, ei midagi vähemat.

Enda pidevalt tervendamist vajavaks tunnistamine jätab meid alatiseks sellele lainele, sest jääme välja kiirgama sõnumit, et meis on täiuslikkusest midagi puudu. Taolises kogemuses oma loojaks olemist ja selle tähendust taibates, saab aeg täiuslikkuse kogemise valimiseks küpseks. See algab nagu ikka seestpoolt väljapoole luues ning alustuseks iseenda täiuslikuks tunnistamisega.

Namaste! Ehk teisisõnu: ma austan ennast ja loojat endas! :)

Comments

Liitu Seestpoolt väljapoole uudiskirjaga

* indicates required

Popular posts from this blog

KÕIK ON UUS

MA OLEN JUBA TÄIUSLIK - loeng Sisemise Tarkuse Festivalil