Kõik on hästi

Kuidas oleks, kui heidaksime endalt korraga kõik hinnangud? Teeksime enda jaoks kindla ja selge otsuse, et kõik on hästi, sest kogu kahtlus, hinnangulisus ja jõuetu ohvriseisund võrsub eelkõige selle puudumisest. Pole vaja enamat kui otsust ning sellele kindlaks jäämist, et ankurduda meile olemuslikult omasesse rahusse.

Kahtlus ise saab alguse duaalsusest, kui me hakkame mõtisklema, kas kõik on ikka korras ning otsima selle kohta tõestusi endast väljastpoolt, olgu siis inimestest või nende reaktsioonidest. Ometi on raske lõigata seda, mida pole külvanud. On ju asja küsimuse alla seadmine juba iseenesest märk, et külvatakse hoopis vastupidist.

Meile tõuseb tohutult tulu, kui taipame ning saame otsekogemuse jumalast, kes toimib meie sees ja läbi meie. Ning et meie ise oleme üksolu seisundis väestatud otsustama selle üle, kas kõik on hästi või mitte. Meie oleme loojad.

See on meie heaolu, kerguse, selguse ja väärikuse aluspõhi. Kustutades eraldusjoone sinu ja olemuse vahel. Võttes jumala pjedestaalilt maha ning asetades ta sinu kogemuse päris keskmesse. Igal kohalolu ja nautimise hetkel. On ju kõik välised asjaolud nagunii kogu aeg muutumises. Tee üksolust oma elu konstant. Anna luba kõigel olla hästi. Et kogu hinnangulisus ja ohvriksolek võiks lihtsalt küljest kukkuda.

Mis oleks, kui ütleks endale seda regulaarselt. KÕIK ON HÄSTI. Ning TUNNEKS seda oma kehas. Et kõik on absuluutselt korras. Lubades energial alla laskuda ja lihastel lõdveneda. Aktiveerides meeled ning tulles täielikult käesolevasse hetke. Andes endale loa iseend tunnetada. Ja mõista, et selline ongi mu tõeline mina. Ning et kõiges loodus on kõik suurepärases korras.

Comments

Liitu Seestpoolt väljapoole uudiskirjaga

* indicates required

Popular posts from this blog

KÕIK ON UUS

MA OLEN JUBA TÄIUSLIK - loeng Sisemise Tarkuse Festivalil